I mean everything.
Clay, soap, shampoo, laundry, towels, qd, wheel sealant
Have any of you figured out your cost per vechicle based on the amount used?
Please include gas, ins, ect ect
for all of this here are the results of my first 4
keep in mind i am new to this so i used more...